Homepage Forums Kennis Summerschool 2018 Modellen in MicroStation

Dit onderwerp bevat 1 reactie, heeft 2 stemmen, en is het laatst gewijzigd door  bellaeswork 4 maanden, 2 weken geleden.

  • Auteur
    Berichten
  • #207

    izethof
    Moderator

    Sinds V8 in 2001 kwam, kan er al gewerkt worden met Modellen. Aan de hand van een aantal oefeningen gaan we kijken hoe Modellen gebruikt kunnen worden. Wellicht is er ook een toepassing van Modellen bij die voor jou handig is. De workshop was voor iedereen die een beetje van MicroStation of aanverwante producten weet. We deden de oefeningen in MicroStation CONNECT, maar de meeste mogelijkheden van Modellen werken ook in MicroStation V8i.

    Door: Dirk Boonstra, Bentley Systems

    Workshop Modellen

    Bijlagen:
    You must be logged in to view attached files.
  • #137517

    bellaeswork
    Bijdrager

    hi all!! I mentioned a print from this site https://bannerprintinglosangeles.com/product-category/trade-show-displays/ I really want to say that this is awesome external association I’ve anytime had!! I’m happy with the result and the idea of work!

[ssba-buttons]

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.